شرایط خرید ملک در قبرس شمالی​

راهنمای خرید خانه در قبرس شمالی
خرید ملک در قبرس شمالی

یکی از آسان ترین، امن ترین و سریع ترین راه های مهاجرت، مهاجرت به قبرس شمالی با خرید ملک است. قبرس شمالی در سال های متمادی به عنوان امن ترین کشور کوچک دنیا انتخاب شده است. جزیره ای زیبا، آرام و بدون جنایت که مردم معمولا در این کشور بیشتر در خطر آفتاب سوختگی قرار دارند تا مواجه شدن با دزدی و یا جرائم دیگر!
پس از انتشار مقاله ی مجله ی معتبر فوربز آمریکا در رابطه با سرمایه گذاری خانه های ساحلی و انتخاب قبرس شمالی به عنوان پرسودترین کشور جهت سرمایه گذاری در خانه و مستقلات، این کشور شاهد استقبال فوق العاده خریداران و سرمایه گذاران خارجی عموما از کشورهای انگلستان، روسیه، بریتانیا، کشورهای حوزه اسکاندیناوی و ایران شد. این مقاله در سال 2021 منتشر شد و از آن زمان تاکنون املاک و مستقلات این کشور با رشد چشم گیری مواجه شده و با توجه به شرایط عالی این کشور از لحاظ امنیت، آب و هوا و هم چنین بکر بودن این منطقه، انتظار می رود این رشد حداقل تا چندین سال آینده با سرعت بیشتری ادامه دار باشد و به همین جهت، فرصت بی نظیری را در اختیار سرمایه گذاران ایرانی قرار می دهد که با خرید ملک در قبرس شمالی از مزایای اقامت خانوادگی این کشور استفاده نمایند و همچنین سرمایه ریالی خود را به پوند انگلستان تبدیل کنند و در کنار این مزایا، از رشد این سرمایه گذاری پوندی نیز بهره مند شوند.

مهم ترین عامل برای سرمایه گذاری امن و پرسود در حوزه ملک، انتخاب بهترین پروژه است تا سرمایه گذاری درست و سودمند منطبق با هدف، بودجه و شرایط فرد خریدار باشد. مهم ترین بخش خدماتی ما علاوه بر انجام خدماتی نظیر معرفی پروژه، انعقاد قرارداد، اخذ اقامت دائم، دریافت مجوز خرید برای متقاضیان، بلیط رفت و برگشت و اقامت رایگان برای خریداران و … مشاوره تخصصی با تجربه چندین ساله در رابطه با خرید ملک در قبرس شمالی است که به شما کمک میکند تا بهترین انتخاب را در رابطه با انتخاب پروژه نهایی داشته باشید. تیم رادمان مدیترانه اکیدا توصیه میکند قبل از انجام هرکاری حتما از مشاوره تخصصی و رایگان ما بهره مند شوید تا هم سرمایه گذاری پرسود داشته باشید و هم ملک نهایی منطبق با هدف، بودجه و نوع پرداختی شما خریداری شود تا آینده ای درخشان برای خود، خانواده و فرزندانتان رقم بزنید.

پخش ویدیو

مراحل و قیمت خرید خانه در قبرس شمالی

همواره این سوال برای ما وجود دارد که چگونه می توان ارزش سرمایه ریالی خود را حفظ کرد و یا کدام بازار برای سرمایه گذاری بهتر، با ثبات تر و پرسودتر است؟ ارز بخریم یا ملک؟ سرمایه‌گذاری در طلا بهتر است یا مسکن؟ ارز دیجیتال یا …
اما انتخاب هوشمندانه در زمان مناسب است که باعث موفقیت افراد در حوزه سرمایه گذاری می شود.
یکی از گزینه های پیش رو، سرمایه گذاری در حوزه ملک و خرید مسکن به یکی از ارزهای پایدار و با ثبات مثل پوند، دلار، یورو و …می باشد. با ورود به این بازار و انتخاب این نوع سرمایه گذاری، علاوه بر اینکه در حوزه مسکن سرمایه خود را وارد کرده ایم و با رشد ملک، از سود این سرمایه گذاری بهره مند می شویم، همزمان سرمایه خود را به ارز نیز تبدیل کرده ایم و با افزایش قیمت ارز، نگران افت و بی ارزشی سرمایه ریالی خود نیستیم.

اکنون این سوال پیش می آید که کجا میتوان محل مناسبی برای این نوع سرمایه گذاری باشد؟
قبرس یکی از گزینه های پیش روی شماست. با طی کردن این مراحل میتوانید، سرمایه گذاری مطمئن و پرسودی را با مجموعه رادمان مدیترانه تجربه کنید.

لازم به ذکر است در صورت پرداخت نقد توسط خریدار علاوه بر تخفیفات، پروسه سند ملک سریعا شروع خواهد شد.
بعد از خرید خانه در قبرس شمالی فارغ از اینکه ملک خریداری شده در حال ساخت باشد یا آماده تحویل، فرد سرمایه گذار فرصت این را دارد که بتواند جهت اخذ اقامت خانوادگی خود اقدام نماید که مراحل اخذ اقامت قبرس شمالی عبارتند از:

هزینه خرید ملک در قبرس شمالی

هزینه های خرید آپارتمان در قبرس شمالی:

هزینه های خرید واحد ویلایی:
نکته ی قابل توجه این است که نیازی به پرداخت هزینه به صورت یکجا نیست و شما می توانید به صورت اقساطی بلند مدت و بدون بهره خانه ی خود را خریداری نمایید.
چرا خرید ملک با رادمان مدیترانه؟

مراحل اخذ اقامت قبرس شمالی

پس از مشاوره با گروه رادمان و انتخاب نهایی پروژه توسط خریدار، مقدمات اولیه جهت بازدید رایگان پروژه در قبرس مهیا خواهد شد.

پس از بازدید از پروژه مبلغ قسط اول که معمولا 30% قیمت ملک می باشد در صورت تمایل خریدار به کمپانی سازنده پرداخت و قرارداد خرید ملک تنظیم خواهد گشت.

سپس قرارداد منعقد شده توسط تیم حقوقی رادمان در اداره مالیات قبرس شمالی به ثبت خواهد رسید که مبلغ نیم درصد قیمت ملک جهت ثبت سند در دولت پرداخت خواهد شد. در مرحله ثبت قرارداد ارائه ترجمه عدم سوء پیشینه به دولت الزامی می باشد.

در مرحله بعد ثبت نام آنلاین در سایت مهاجرت قبرس شمالی و دریافت تاریخ مراجعه به اداره پلیس توسط تیم رادمان انجام می گردد.

سپس افتتاح حساب بانکی و واریز مبلغ مناسب جهت ارائه تمکن مالی و صدور پرینت حساب جهت بارگذاری در سایت اقامت، انجام میگیرد.

در این مرحله اداره اقامت قبرس شمالی نامه انجام آزمایشات پزشکی را صادر خواهد کرد. پس از دریافت نامه آزمایشات، مبلغ 576 لیر جهت انجام آزمایش پرداخت خواهد شد. نتیجه آزمایش بعد از 14 روز توسط بیمارستان به اداره اقامت ارسال می گردد.

در مرحله آخر بعد از پرداخت 611 لیر، کارت اقامت قبرس شمالی برای شما صادر خواهد شد.
لازم به ذکر است گروه مشاوران رادمان مدیترانه در تمام این مسیر به صورت کاملا رایگان و تخصصی همراه شما عزیزان است.