بهترین مناطق جهت خرید ملک​
بهترین لوکیشن ها جهت خرید ملک و سرمایه گذاری

جزیره قبرس را عموما با نام پارادایس یا همان جزیره ی بهشتی می شناسند. قبرس شمالی سومین جزیره بزرگ دریای مدیترانه است که از بخش شمالی با کشور ترکیه ، از بخش جنوبی با مصر، از طرف شرق با اسرائیل و از غرب با یونان همسایه است. این کشور زیبا که لقب مروارید مدیترانه را نیز دارد سالانه میزبان تعداد زیادی از توریستان و گردشگران خارجی است.
کشور قبرس شمالی جزء خاک اروپا محسوب میشود اما هنوز وارد اتحادیه اروپا نشده و این موضوع یک فرصت بسیار خوب برای سرمایه گذاری محسوب می شود.
زبان رسمی این کشور ترکی استانبولیست ولی به دلیل اینکه زبان تحصیل در دانشگاه ها انگلیسی است و کشور توریستی می باشد، عموم مردم به زبان انگلیسی تسلط کامل دارند.

پخش ویدیو
در کدام شهر قبرس ملک بخریم؟

پایتخت قبرس شمالی شهر نیکوزیاست. این شهر از دو قسمت مدرن و سنتی تشکیل شده و بیشتر پایتخت اداری و سیاسی این کشور محسوب می شود و به دلیل اینکه در مرکز جزیره است و از سواحل فاصله زیادی دارد، خیلی بین سرمایه گذاران حوزه ملک پرطرفدار نمی باشد.
اما مناطق پرطرفدار و جذاب در بین سرمایه گذاران خارجی جهت خرید ملک در قبرس شمالی، شهر فاماگوستا، منطقه لانگ بیچ، شهر اسکله و شهر گیرنه و مناطق اطراف آن است که بسته به شرایط و هدف هر خریدار، گزینه های متنوعی برای سرمایه گذاری در این مناطق وجود دارد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون مناطق و شهرهای قبرس شمالی، لطفا ویدئوی بهترین مناطق جهت خرید ملک را مشاهده فرمایید. (با VPN روشن)
اطلاعات بیشتر در مورد شهرها و مناطق پرطرفدار برای خرید ملک

این شهر در شمال جزیره بین دریا و کوه های جنگلی واقع شده است در غرب این شهر منطقه آلسانجاک و در شرق این شهر منطقه اسن تپه قرار گرفته است. دولت در این مناطق اجازه ساخت منازل بیشتر از دو طبقه را نمی دهد و به همین دلیل اکثر پروژه ها در این مناطق ویو بسیار زیبایی به دریا و کوه های جنگلی دارند.
بندر قدیمی و قلعه گیرنه جزء شناخته شده ترین بخش های این منطقه است. جاذبه های تاریخی در کنار دیدنی های طبیعی و فرهنگی، گیرنه را به یکی از مقاصد اصلی گردشگران تبدیل کرده است.گردش در کوچه پس کوچه هایی که به بندر ختم میشود بسیار لذت بخش است.
افراد اروپایی و همچنین ایرانی های زیادی به علت لوکس بودن این منطقه ، تلاقی کوهای جنگلی و دریای مدیترانه و امنیت فوق العاده ای که برای زندگی و تجارت وجود دارد ، این شهر را مقصد مناسبی، برای سرمایه گذاری و خرید ملک می دانند.

 

این شهر در شرق جزیره قبرس درکنار خط ساحلی بسیار زیبا و شنی دریای مدیترانه واقع شده است. بیشتر نقاط قبرس شبیه به موزه های تاریخی هستند که فاماگوستا گل سرسبد آنهاست و یکی از نمونه های کامل معماری کهن اروپایی به شمار میرود. این شهر محل اقامت بیش از 30.000 دانشجوی بین المللی دانشگاه مدیترانه شرقی بوده و بیشتر ، شهر دانشجویی و آکادمیک قبرس شمالی محسوب میشود.

اما منطقه لانگ بیچ و شهر اسکله که در فاصله 15 دقیقه ای این شهر قرار دارند، به دلیل سواحل بسیار زیبا و تعدد پروژه های لوکس ساختمانی ، امروزه به عنوان یکی از مقاصد اصلی سرمایه گذاران خارجی انتخاب میشود .در سال های اخیر بهترین شرکت های ساخت و ساز قبرسی و بین المللی اقدام به ساخت پروژه های لوکسی در این منطقه کرده اند که کثرت و تنوع این پروژه ها سبب شده که افراد خارجی با هر بودجه و سلیقه ای، ملک مورد نظر خود را انتخاب کنند. اغلب پروژه های این منطقه ساختمان های بلند مرتبه با امکانات کامل رفاهی هستند که برای سرمایه گذاری بسیار مناسب است.
توریستی بودن ، وجود بنادر مختلف در این منطقه، دانشجوهای بین المللی بسیار زیاد این شهر باعث شده تا افراد زیادی اقدام به خرید ملک در کشور قبرس شمالی مخصوصا منطقه لانگ بیچ داشته باشند .