اقامت تحصیلی‌

ویزای تحصیلی قبرس یکی از روش های مهاجرت و دریافت اقامت این کشور است. سالانه بیش از 40 هزار دانشجو و دانش آموز از سراسر جهان برای ادامه تحصیل در موسسات آموزشی و دانشگاه های برتر در سطح جهانی راهی قبرس شمالی می شوند. به دلیل وجود دانشگاه‌های معتبر و البته تحصیل با قیمت بسیار مناسب مهاجرت تحصیلی قبرس شمالی یک فرصت طلایی برای دانشجویان بین‌المللی از سراسر جهان به شمار می آید که وارد شدن به یکی از این دانشگاه‌ها و کسب مدرک آکادمیک، می‌تواند شرایط بسیار ایده‌آلی را برای آن ها فراهم آورد.
یکی از عوامل جذاب اقامت تحصیلی در قبرس شمالی علاوه بر محیط اجتماعی امن و همچنین شرایط و امکانات مناسب برای زندگی دانشجویی، دانشگاه هایی معتبر با رنکینگ های خوب جهانی می باشد و همچنین هزینه های تحصیل در این جزیره زیبا بسیار مناسب است.

مزایای پذیرش تحصیلی قبرس شمالی

از مزایای تحصیل در کشور قبرس شمالی تنوع رشته در مقاطع مختلف دانشگاهی می باشد. به عنوان مثال دانشجو در کشور قبرس می تواند در انواع رشته ها نظیر هنر، موسیقی، اقتصاد، رشته های مهندسی، علوم پایه و همچنین رشته های پزشکی و پیراپزشکی ادامه تحصیل دهد. از نکات برجسته دانشگاهی در قبرس شمالی ، تحصیل در رشته های پزشکی بدون نیاز به آزمون ورودی در این رشته می باشد.
همچنین لازم به ذکر است که دانشگاه های این کشور مورد تایید وزارت علوم و وزارت بهداشت ایران و همچنین مورد تایید کشورهای اروپایی، کانادا و آمریکا می باشد.
جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره تحصیل در رشته پزشکی و برنامه مشترک با دانشگاه علوم پزشکی ایران، روی دکمه زیر کلیک نمایید.

مهاجرت تحصیلی قبرس شمالی

عوامل جذاب قبرس شمالی برای مهاجرت تحصیلی ایرانیان

در فکر مهاجرت تحصیلی قبرس شمالی هستید؟

اگر به مهاجرت تحصیلی فکر می کنید و می‌خواهید بدانید هزینه تحصیل در قبرس شمالی چقدر است؟ در چه رشته هایی میتوانید ادامه تحصیل دهید؟ چه مدارکی برای مهاجرت تحصیلی به قبرس نیاز است؟ و آیا با ویزای تحصیلی می‌توان در قبرس کار کرد؟ صفحه دانشگاه های برتر در کشور قبرس شمالی را مطالعه نمائید یا روی لینک زیر کلیک نمایید.