خرید ملک در کشور قبرس شمالی​

خرید ملک در کشور قبرس شمالی همواره سرمایه گذاری بسیار سودآور بوده است. امروزه با توجه به پتانسیل بالای سرمایه گذاری کشور قبرس شمالی، تعداد افرادی که میخواهند یک ملک ساحلی در این جزیره زیبا داشته باشند به طور چشمگیری افزایش یافته است. قبرس شمالی، یکی از سریع‌ترین بازارهای در حال رشد و سودآور در کل مناطق مدیترانه است. در سال های اخیر، تقاضا برای خرید ملک در قبرس شمالی پنج برابر افزایش یافته است. چرا که در شرایط کنونی املاک قبرس شمالى از قیمت‌های بسیار مناسبی برخوردار هستند. علاوه بر آن شرایط پرداخت اقساطی بلند مدت و بدون بهره، شرایط جغرافیایی و اقتصاد رو به رشد این کشور سبب جذب خریداران زیادی شده است. این کشور به عنوان سومین جزیره بزرگ مدیترانه‌ شناخته می‌شود و پنجمین کشور امن جهان است. بنابراین توجه بسیارى از سرمایه گذاران و خانواده‌ها را به خود جذب کرده است.

قبرس شمالی از دیدگاه مجله فوربز (Forbes)

در ژانویه 2021 مجله آمریکایی Forbes که یکی از معتبرترین مجلات در حوزه بازارهای مالی است و عموما رنکینگ های جهانی مربوط به حوزه مالی و سرمایه گذاری را بررسی میکند، مقاله ای با عنوان پنج منطقه برتر جهت سرمایه گذاری و خرید ملک ساحلی در سال 2021 را منتشر کرده است. شایان به ذکر است این مجله کشور قبرس شمالی را به عنوان اولین و بهترین مکان جهت خرید ملک و پتانسیل بالای سرمایه گذاری در صدر این لیست قرار داده است.

جهت مشاهده تصاویر در ابعاد بزرگتر، روی هر تصویر کلیک نمایید.
دلایل این انتخاب از دیدگاه مجله فوربز به طور خلاصه:

پس فرصت محدود و استثنایی خرید ملک در قبرس شمالی را از دست ندهید و تا زمانیکه قیمت ها بسیار مناسب است، شرایط پرداخت اقساطی وجود دارد و میتوانید اقامت دائم خانوادگی خود را دریافت کنید اقدام به خرید نمائید تا در سال های آتی که قیمت ها چندین برابر میشود از انتخاب خود راضی و خشنود شوید.

خدمات ما در بخش سرمایه گذاری