پخش ویدیو

ABOUT
RADMAN
ADVISORY GROUP

درباره ما

مجموعه رادمان مدیترانه با بیش از 10 سال سابقه تخصصی ، در زمینه مهاجرت و سرمایه گذاری کشور قبرس شمالی و انبوهی از تجربه و مشتریان جهانی و وفادار فعالیت میکند.
شهرت مجموعه ما به عنوان یک نام پیشرو، بر پایه اعتماد و تخصصمان در طول سالیان متوالی شکل گرفته است و اولویت اصلی ما ارائه خدمات استثنائی با رویکرد ایجاد حس آرامش، کمک به تصمیم گیری و انتخاب صحیح و همچنین همراهی صادقانه به متقاضیان محترم است، که این امر برگرفته از فرهنگ سازمانی مطلوب این مجموعه است .
در این سال ها، همواره به همراهی شما در این مسیر افتخار کردیم و در تلاشیم تا بتوانیم روز به روز، کیفیت خدمات رسانی به متقاضیان عزیزمان را افزایش دهیم.
تجربه، اعتماد، سخت کوشی، حرفه ای بودن و صداقت، پایه هایی هستند که اخلاق رادمان بر آنها بنا شده است.

تیم رادمان مدیترانه

“یک تیم کوچک اما متعهد به هدفی بزرگ، می تواند به هر چیزی دست یابد.” سیمون سینک

در هسته رادمان، گروهی از افراد متعهد و با استعداد در تلاشند تا مطمئن شوند که همه امور با نهایت درستی و ظرافت انجام می شود. متخصصان تیم رادمان در هر بخشی که فعال هستند، کاملا متبحر و با نهایت صداقت و درستی وظایف خود را انجام میدهند. آنها می دانند که زمینه فعالیت مجموعه رادمان بیش از خرید و فروش ملک است و بر این باورند این فرصتی است برای کمک به دیگران برای یافتن شادی، رضایت و خانه عالی.
همکاران ما آماده برای همراهی شما عزیزان در تمام مراحل هستند. نمایندگان ما به طور مداوم با مشتریان در مورد نیازهای آنها ارتباط برقرار می کنند، به روزرسانی ها را گزارش می دهند و پاسخگوی سوالات شما عزیزان می باشند.

همکاری با مجموعه رادمان مدیترانه

مجموعه رادمان بیش از 1 دهه پیش تاسیس شد و از آن زمان تاکنون رشد بی سابقه ای را تجربه کرده است. ما دائما در تلاش هستیم تا بهترین باشیم و فقط با استعدادهای برتر در این زمینه کار کنیم و آماده دریافت رزومه از نامزدهای واجد شرایط که مایل به پیوستن به تیم رادمان هستند، می باشیم.
جهت همکاری، رزومه خود را به ایمیل info@radmanm.com با موضوع همکاری 2023 ارسال نمایید.
در قبرس شمالی، با مجموعه رادمان، موقعیت پیشرو داشته باشید.